Certyfikowane rękawice nitrylowe bezpudrowe, rozmiar "M", 100szt

  • Kod: D08M
  • op.
  • 23,99 zł / op.

Do wyczerpania zapasów!

Posiadamy ilości hurtowe!

Realizacja zamówień do 48h!

 

DUŻA ILOŚĆ NA MAGAZYNIE I SZYBKA REALIZACJA

Rękawice jednorazowe nitrylowe to środek ochrony indywidualnej, niezbędny element wyposażenia każdego laboratorium, szpitala, gabinetu rehabilitacyjnego, lekarskiego, zabiegowego, kosmetycznego, salonów tatuażu, etc. Znajdą zastosowanie również w domu, jak i warsztacie pracy. Zapewniają doskonałą, niezbędną ochronę przed kontaktem z niepożądanymi substancjami, które niejednokrotnie mogą zaszkodzić naszemu zdrowiu!

Rękawiczki jednorazowe nitrylowe cechują się dużą wszechstronnością w zastosowaniu. Przyjazne dla skóry (nie zawierają protein lateksu – bezpieczne dla osób uczulonych na lateks, posiadają ograniczoną do minimum zawartość chemicznych akceleratorów wulkanizacji oraz posiadają dobre właściwości barierowe dla substancji chemicznych). Zminimalizowana zawartość akceleratorów chemicznych istotnie ogranicza ryzyko wystąpienia alergii typu IV.

Cechują się bardzo wysokim komfortem w użytkowaniu, dobrą wytrzymałością i wysoką trwałością. Elastyczne i rozciągliwe, dzięki czemu idealnie dopasowują się do dłoni. Jedną z najważniejszych zalet jest ich wysoka oporność na przekłucia i ścieranie. Doskonale radzą sobie z ochroną przed wirusami i bakteriami, alkoholami, rozpuszczalnikami na bazie ropy, kwasami i zasadami. Ponadto dobrze chronią przed rozpuszczalnikami na bazie acetonu.

Rękawice nitrylowe w kolorze niebieskim lub fioletowym bez możliwości wyboru.

Specyfikacja:

Typ rękawicy: ochronna, rękawica diagnostyczna

Surowiec: nitryl

Kolor: Niebieski

Środek pudrujący: brak

Powierzchnia zewnętrzna: tekstura na końcach palców

AQL: ≤ 1,5

Klasyfikacja CE: wyrób medyczny klasy I, środek ochrony indywidualnej kat. I

Opakowanie jednostkowe: 100szt

Wyróżnik: kryjący kolor

Rozmiary: M

 

Działanie Rękawice nitrylowych!

Skuteczna ochrona i wygoda użytkowania. Rękawice nitrylowe  to rękawice ochronne, diagnostyczne, bezpudrowe. Nitryl, z którego produkt został wykonany, jest miękki i wytrzymały. Wykorzystanie nitrylu oraz brak pudru przyczyniają się do minimalizowania ryzyka alergii. Wygodę użytkowania zwiększa równomiernie rolowany makiet ułatwiający zakładanie, a także teksturowana powierzchnia na końcach palców, która wpływa na poprawę chwytności. Produkt nadaje się do pracy w kontakcie z produktami spożywczymi.

Zastosowanie:
Rękawice nitrylowe przeznaczone do stosowania jako ochrona dłoni. Do użytku w placówkach medycznych (np. przy przeprowadzaniu badań diagnostycznych i przy pracy z materiałem skażonym), a także w salonach kosmetycznych i fryzjerskich, w gastronomii i przemyśle spożywczym, przy pracach domowych i jako zabezpieczenie w trakcie epidemii.

Zastosowanie:

  • opieka pielęgniarska i terapeutyczna
  • badania lekarskie, diagnostyczne, laboratoryjne
  • stomatologia, weterynaria
  • salony kosmetyczne, fryzjerskie, tatuażu
  • warsztaty samochodowe
  • domowe prace porządkowe
  • prace ze skażonym materiałem

 

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła. Produkt niejałowy.