Wymiany i zwroty

Oferta handlowa firmy GenoPlastBiochemicals przeznaczona jest dla firm i instytucji czyli dla Odbiorców, w przypadku których zakup i przeznaczenie zamówionych artykułów związany jest bezpośrednio z ich działalnością gospodarczą, zawodową i naukową.

W związku ze ścisłą specyfiką asortymentu laboratoryjnego oraz specjalistycznych odczynników oraz koniecznością sprowadzenia z zagranicy produktów, odczynników, wyrobów z tworzyw sztucznych niebędących w stałej sprzedaży – często bezpośrednio na zamówienie Klienta po uprzednim personalnym ofertowaniu – wymiany lub zwroty zakupionych produktów lub anulowanie złożonego zamówienia przez Klienta są możliwe tylko i wyłącznie w wyjątkowych przypadkach, po potwierdzeniu możliwości wymiany lub zwrotu przez nasz Dział Handlowy.

W takich przypadkach wymiana lub zwrot zakupionego towaru, po pisemnej akceptacji GenoPlast, następuje na koszt Klienta, w ciągu 7 dni od daty zakupu.

Warunkiem przyjęcia przez nas towaru jest brak śladów użytkowania produktu oraz oryginalnie zamknięte, nienaruszone opakowanie handlowe zawierające kompletny produkt a także jego przesłanie w bezpiecznym opakowaniu transportowym. Zastrzegamy, że nie będziemy ponosić odpowiedzialności za uszkodzenia towarów spowodowane przez niewłaściwe opakowanie i oznakowanie przesyłki podczas wysyłki towarów do Genoplast Biochemicals.

W przypadku zamówionych odczynników chemicznych zwroty, wymiany na inne, a także anulowanie złożonego zamówienia nie są możliwe.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

na email: zamowienia@genoplast.pl lub tel: +48 22 20 35 106.