W Trosce o dobro i komfort oraz przyzwyczajenia naszych Klientów pragniemy poinformować, iż stara wersja sklepu GenoPlast Biotech S.A. będzię uruchomiona do 31.05.2024r.

Reklamacje i zwroty

Reklamacje i zwroty

Jak reklamować wadliwy produkt?

Pierwszym krokiem powinno być wysłanie do nas wiadomości na e-mail: zamowienia@genoplast.com

My w odpowiedzi prześlemy formularz reklamacyjny do wypełnienia.

Towar należy starannie zapakować, musi być w należytym stanie higienicznym. Do przesyłki należy dodać dowód zakupu (może być czytelna kserokopia) oraz wydrukowany formularz reklamacyjny.

Reklamacje i zwroty należy odsyłać na adres:

Genoplast Biotech S.A.

Ul. Brzozowa 8

83-200 Rokocin

W przypadku uzasadnionej reklamacji - towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny (pełnowartościowy), a jeśli nie będzie to możliwe (np. z powodu wyczerpania stanów magazynowych) - zwrócimy Ci równowartość ceny produktu. Informacja dotycząca o sposobie rozpatrzenia reklamacji zostanie państwu przekazana w terminie do 14 dni od momentu w którym przesyłka trafi do naszego sklepu. Wszystkie informacje o realizacji reklamacji na bieżąco przekazywane są do Klienta.

Zespół GENOPLAST.PL

 

 

 

 

W jaki sposób można się z nami skontaktować?

Możesz się z nami skontaktować dzwoniąc pod numer telefonu 22 20 35 106, telefon odbieramy w godzinach od 8:00 do 16:00 w dni robocze.

W przypadku nie odebrania przez nas telefonu możesz również napisać do nas e-mail na adres office@genoplast.com

Potrzebujesz pomocy z zamówieniem?

Jeśli masz problem ze złożeniem zamówienia również możesz się z nami skontaktować pod numerem telefonu 

                                                               +48 22 20 35 106.

Nasi doradcy postarają się udzielić Tobie pomocy podczas składania zamówienia, a także doradzą wybór odpowiednich produktów.

Kontaktując się z nami możesz także uzyskać informację odnośnie dostępnych form płatności jak i również odnośnie czasu realizacji zamówienia - wystarczy, że zapytasz.

Ogólnie zapytania ofertowe

W przypadku zainteresowania zakupami  naszych produktów, których ceny są zbyt wysokie lub gdy chcemy dokonać zakupu większej ilości produktów – prosimy kierować zapytanie ofertowe na e-mail: zapytania.ofertowe@genoplast.com , wówczas postaramy się zaproponować korzystniejszą cenę.

Dane firmowe:

Genoplast Biotech S.A.

KRS: 0000920314
NIP: 5922285953
REGON: 389883133

Ul. Brzozowa 8
83-200 Rokocin

office@genoplast.com

+48(22) 20 35 106