Probówki 1,5ml typu Eppendorf wolne od Dnaz i Rnaz, do 23000g, 1x500szt/500szt

  • Kod: 80-1500
  • Producent: BIOLOGIX Group

Do wyczerpania zapasów!

Posiadamy ilości hurtowe!

Realizacja zamówień do 48h!

PRODUKT CERTYFIKOWANY, MEDYCZNY, NR zgłoszenia do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych ID 4772 1169 4374

Sterylizowane probówki typu Eppendorf cieszą się szczególną popularnością wśród placówek zajmujących się dowolnym zakresem prac laboratoryjnych z uwagi na ich zaawansowane właściwości oraz technologię produkcji. Probówki wirówkowe tego rodzaju sterylizuje się promieniami Gamma, co gwarantuje ich optymalne parametry badawcze oraz wolność od pirogenów, endotoksyn, Dnaz i Rnaz. Jednocześnie, probówki Eppendorf posiadają bardzo szczelne zamknięcia, co daje pewności najwyższego standardu izolacji materiału biologicznego.

W naszej ofercie handlowej znajdą Państwo szeroki wybór probówek typu Eppendorf o różnych pojemnościach. W sprzedaży posiadamy probówki wirówkowe o objętości 0.5, 0.6, 1.5 oraz 2.0 ml. Szeroki wybór dostępnych pojemności pozwala wybrać probówki, w najlepszym stopniu dopasowane do indywidualnego charakteru prowadzonych badań i prac laboratoryjnych. Zachęcamy do sprawdzenia naszej szczegółowej oferty oraz do kontaktu w przypadku dodatkowych pytań.


Specyfikacja:

- wykonane z polipropylenu -w jakości medycznej, odpornego chemicznie o podwyższonej przezroczystości
- stożkowe
- płaskie wieczko
- matowe pole do opisu
- możliwość pisania na wieczku
- autoklawowalne: 121°C przez 20 min
- możliwość zamrażania: do -20° C
- łatwe w zamykaniu i otwieraniu
- Silver Line (wolne od Dnaz i Rnaz)
- prędkość wirowania: 23000 g
- wielkość opakowania to 500 szt